Меню

«

»

Легкоатлетичний благодійний пробіг „Я підтримую „Надію”

27 травня 2016 року студенти та викладачі факультету фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка провели благодійний легкоатлетичний пробіг „Я підтримую „Надію” у рамках благодійного заходу „Твори добро на цій землі” з нагоди відзначення 25-ти річчя ДДТЗДІ „Надія” та Міжнародного дня захисту дітей.

З вітальним словом до учасників забігу звернулися проректор з науково-педагогічної роботи та стратегії соціально-економічного розвитку  професор  Микола Лук’янченко, заступник декана факультету фізичного виховання доцент Наталія Кізло, капелан університету доцент о. Олег Кекош та керівник Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів „Надія” Ірина Дзюрах.

Легкоатлетичний пробіг стартував від головного корпусу нашого університету і завершився на площі Ринок. Після пробігу всі учасники долучилися до танцювального флеш-мобу „Ми разом”.

У рамках даного заходу здійснювався благодійний збір коштів для реабілітації дітей з особливими потребами. Зібрані учасниками пробігу кошти передано ДДТЗДІ „Надія” на придбання обладнання до сенсорної кімнати, яке є важливим засобом комплексного лікування дитини з діагнозом ДЦП та іншими групами інвалідності.