Меню

«

»

Зустріч Евгена Чолія з громадськістю у Львові

Untitled325 квітня 2016 р. делегація Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у складі проректора з науково-педагогічної роботи В. Шарана та вченого секретаря вченої ради М. Галіва брала участь у зустрічі Президента Світового Конгресу Українців Евгена Чолія з громадськістю Львова та Львівської області. Зустріч відбулася в актовому залі Національного університету „Львівська політехніка”, вчена рада якого напередодні присвоїла Е. Чолію почесне звання doctor honoris causa.

Як відомо, Світовий Конгрес Українців представляє інтереси понад 20 мільйонів наших співвітчизників, об’єднує в своєму складі українські організації із 34 країн та підтримує зв’язки з українцями ще 15 країн. Президент СКУ Е. Чолій веде активну міжнародну громадську діяльність, спрямовану на просування українських інтересів у міжнародній спільноті, мобілізацію українських сил за кордоном у справі розбудови України та подолання російської агресії.

Проректор В. Шаран та вчений секретар М. Галів подарували Е. Чолієві низку видань про наш університет, запросили його відвідати Дрогобич і взяти участь у літературно-мистецькій академії „Країна Франкіана”.