Меню

«

»

Засідання вченої ради 22 березня 2016 року

22 березня в актовому залі головного корпусу університету відбулося засідання вченої ради. Відкрила засідання ректор, професор Надія Скотна.

Ректор університету привітала із ювілеєм та вручила подяку доктору педагогічних наук, професорові Леоніду Оршанському. Вручила Надія Володимирівна також подяку з відділу освіти Дрогобицької районної адміністрації завідувачу й викладачам кафедри методики трудового і професійного та декоративно-ужиткового мистецтва за допомогу у проведенні районного конкурсу образотворчого мистецтва „Таланти твої, Україно”.

Відзнакою від Української асоціації імені Василя Сухомлинського та дипломом ІІІ ступеня у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі „Педагогічні науки” нагороджено Тетяну Ісупову, студентку факультету початкової та мистецької освіти (група ПОА-42Б). Подяку за підготовку студентки до конкурсу отримали доценти Леся Колток та Ірина Садова.

Подяку від Дрогобицької міської ради за участь у літературно-мистецьких вечорах з нагоди 145-ї річниці від дня народження Лесі Українки та 202-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка отримали: директор інституту мистецтв Степан Дацюк, доценти Олеся Хи

Ректор, професор Надія Скотна вітає ювіляра – професора Леоніда Оршанського

Ректор, професор Надія Скотна вітає ювіляра – професора Леоніда Оршанського

мин та Ірина Кліш, ст. викладачі Лілія Кобільник, Василь Довгошия, Андрій Боженський, провідний концертмейстер Наталія Ананенко, студенти народної хорової капели „Гаудеамус”.

Оголошено подяку організаторам та учасникам літературно-мистецького вечора „З вогнем Шевченкового слова” (С. Дацюкові, М.Сипі,  П. Гушоватому, К. Сятецькому, І. Кліш, Н. Дзондзі, О. Сятецькій, А. Боженському, С. Пінчак, Т. Козій, О. Німилович, М. Стецик, Н. Сторонській, М. Тиновському, В. Довгошиї).

На вченій раді було заслухано та підтримано два проекти ухвал: 1. „Про підсумки НДР та НДРС за 2015 рік” (доповідач – проректор з наукової роботи Микола Пантюк); 2. „Про підсумки комплексної перевірки навчально-методичного відділу” (доповідачі – начальник навчально-методичного відділу доцент Юрій Скварок та голова комісії доцент Василь Лопушанський).