Меню

«

»

Дні Європи в Дрогобичі

Організаторами заходу були Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка, Дрогобицька міська рада, Генеральне Консульство РП у Львові. Координатор проекту – Полоністичний науково-інформаційний центр ім. Ігоря Менька.

5 червня ц.р. відбулася інавгурація цього заходу у залі засідань міської ради, на якій виступили: в.о. міського голови Тарас Метик, Генеральний консул Республіки Польща Ярослав Дрозд, ректор університету проф. Н. Скотна, проф. Малґожата Фушара (Варшавський університет) та інші. Після цього відбулося покладення квітів до Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні на соборі Св. Трійці, Меморіалу „Тюрма на Стрийській”. Крім того, вдбулися виступи учасників Днів Європи на загальнополітичні теми, лекції проф. Л. Тимошенка, доц. В. Галика на тему; „ Іван Франко – європейський мислитель” та лекція доц. Віри Меньок „Бруно Шульц та дилеми багатокультурності”. Потім гості ознайомилися з музеєм Бруно Шульца у головному  корпусі університету.

6 червня в актовій залі  Дрогобицької духовної семінарії відбулася  дискусія та  тему: „Духовні виміри європейських викликів у гетерогенній Східній Галичині” за участю духовних осіб трьох  релігійних конфесій. На пл. Ринок відбулася  Ярмарка партнерських міст та гостей Дрогобича та інші заходи.

Дні Європи в Дрогобичі