Меню

«

»

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта», який відбувся в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини:
– студента 5 курсу інституту фізики, математики, економіки та інформаційних технологій ЯВОРА ВІТАЛІЯ із зайнятим ІІІ місцем у загальному заліку і І місцем у номінації «Різьблення деревини»;
– студента 5 курсу інституту фізики, математики, економіки та інформаційних технологій
КУЗЬМИЧА ДАВИДА із зайнятим ІІІ місцем у номінації «Різьблення деревини»;
– студентку 5 курсу інституту фізики, математики, економіки та інформаційних технологій ЩЕРБАК НАТАЛІЮ з перемогою із зайнятим ІІІ місцем у номінації «Вишивка».
Вітаємо керівників – ст. в. Ясеницького В.Є. та доц. Мельник Г.М. (кафедри методики трудового і професійного навчання та ДУМ) – з перемогою їх студентів.

Ясеницький В.Є. – ст. викл. кафедри методики трудового і професійного навчання та ДУМ

 

 

На фото (зліва направо): Ясеницький В.Є. – ст. викл. кафедри методики трудового і професійного навчання та ДУМ ; Явір В., Кузьмич Д., Щербак Н. – студенти 5-го курсу напряму підготовки “Технологічна освіта”

 

 

 
Вітаємо студентку V курсу інституту іноземних мов Юлію Талалай із зайнятим І місцем у конкурсі „Говоріння” ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Англійська мова та література”,який відбувся у Київському національному лінгвістичному університеті. Вітаємо також її керівника – викладача кафедри практики англійської мови Шайковського Р.Ю.

Вітаємо студентку VI курсу інституту фізики, математики, економіки, та інноваційних технологій ЯВІР МАРІЮ із зайнятим IV місцем у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності», який відбувся 07–10 квітня 2014 року у Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне). Вітаємо також її керівника доц. кафедри машинознавства та основ технологій Гущак Ж.М.