Меню

«

»

Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з технологічної освіти

(_D948~120 – 22 квітня 2016 року на базі факультету професійної та технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проходив  ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта», в якій брали участь 122 студенти з 24 вишів України. Честь Дрогобицького університету представляли студенти інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Світлана Луцик (ІV курс) та Ігор Бакаєвич і Олександр Павловський (ІІІ курс).

Креативна команда дрогобицьких студентів успішно подолала чотири складних етапи олімпіади (1 – тести з професійно-орієнтованої підготовки; 2 – підготовка та захист творчого проекту; 3 – розробка плану-конспекту уроку; 4 – проведення фрагменту уроку) та виборола ІІІ загальнокомандне місце. В індивідуальному заліку срібною переможницею, яка отримала диплом ІІ ступеня, стала Світлана Луцик, а хлопці посіли відповідно 6 та 9 місця в загальному міжвузівському рейтингу. Високий рівень творчості дрогобичан та вміле використання інноваційних технологій у практичній діяльності були окремо відзначені дипломом журі олімпіади.

Вітаємо переможців й учасників Всеукраїнської студентської олімпіади з технологічної освіти та їхніх керівників – професора Леоніда Оршанського, доцентів Галину Мельник і Мирослава Пагуту, а також незмінного генератора творчих ідей старшого викладача Володимира Ясеницького.

Бажаємо усім студентам і викладачам подальших творчих злетів та перемог!