Меню

«

»

Візерунки Прикарпаття

5 – 7 грудня 2014 року відбувся VIІ-й Всеукраїнський відкритий конкурс баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття».Конкурс проводився на базі кафедри народних музичних інструментів та вокалу музично-педагогічного факультету Франкового університету за підтримки Національної Всеукраїнської музичної спілки й Асоціації баяністів та акордеоністів України та при сприянні Міністерства освіти і науки України в рамках науково-мистецького проекту «Львівська школа баянно-акордеонного мистецтва». Партнером конкурсу виступила компанія «Баян, акордеон – центр» на чолі із засновником та директором Геннадієм Бардовським (м. Львів), який нагородив журі, членів оргкомітету та переможців конкурсу золотими та срібними іменними сертифікатами.

Конкурс відкрила голова оргкомітету – ректор університету, доктор філософських наук, проф. Надія Скотна; зав. кафедри народних музичних інструментів та вокалу, проф.Корнелій Сятецький; голова журі – народний артист України, соліст Житомирської обласної філармонії, композитор Віктор Губанов та інші.

У цьогорічному конкурсі взяли участь 36 солістів та 12 колектив з початкових та вищих навчальних закладів України та Польщі.

В рамках конкурсу відбулись: VIIІ-а міжнародна науково-практична конференція «Народно-інструментальне мистецтво на зламі ХХ – ХХІ століть», на якій із повідомленнями виступили представники із різних навчальних закладів України, Росії, Китаю; фестиваль баянно-акордеонного мистецтва, лекція кандидата мистецтвознавства Юрія Чумака (Дрогобич) на тему «Постать Віктора Власова в баянному світлі сучасності»; майстер-клас кандидата мистецтвознавства Ярослава Олексіва (Львів); презентація навчальних посібників «Педагогічний репертуар для оркестру (ансамблю) народних інструментів. Випуск 2» та «Костянтин Соколов. Педагогічний репертуар музиканта-інструменталіста» під упорядкуванням доц. Андрія Душного та старшого викладача Валерія Шафети).

Студент університету Михайло Щерба (клас доц. Андрія Душного) отримав на конкурсі диплом з відзнакою.