Меню

«

»

Бельгія для тебе

З 20–24 квітня ц.р. у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка проходив інтеркультурний тиждень в рамках проекту „Бельгія для тебе”. Група соціальних працівників Бельгії та Румунії проводила тренінги зі студентами соціально-гуманітарного факультету та студентами, які працюють у волонтерському клубі „Паросток”.

Бельгія для тебе

Професор Герберт Ройерс університету м.Гент (Бельгія) прочитав 2 академічні лекції з проблем теорії і практики аутизму студентам соціально-гуманітарного та біологічного факультетів.

23 квітня ц.р. у рамках проекту „Бельгія для тебе” у приміщенні Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії під орудою диригента Германа Енгельса (Бельгія). Соло на скрипці віртуально виконувала п. Свеня ван Дріш (Бельгія). На концерт були запрошені діти з особливими потребами разом з батьками Дрогобича, Трускавця. Концерт відбувся під патронатом Посла Королівства Бельгії в Україні Люка Якобса та Почесного Консула Королівства Бельгії у Львові Ярослава Гарцули за підтримки уряду Фландрії Агенства з питань мистецтва та спадщини Навчального центру фламандської музики (Антверпен). Диригент Герман Енгельс наступного тижня передаватиме свій досвід студентам та викладачам інституту музичного мистецтва університету.