Свято у храмі книг

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується

і зберігається духовність

(В. Сухомлинський)

30 вересня 2019 р. колектив бібліотеки нашого університету відсвяткував своє професійне свято. Урочиста частина розпочалася з привітання директора бібліотеки Ігоря Розлуцького, який побажав колегам успіхів у роботі, творчої наснаги, міцного здоров’я та нових успіхів у шляхетній просвітницькій справі. Професійне бібліотечне свято – це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань, які линули від ректора університету професора Надії Скотної, проректорів Миколи Пантюка та Володимира Шарана, а також голови профкому працівників університету Олени Куцик. Кращих працівників бібліотеки було нагороджено грамотами за багатолітню сумлінну працю. Тепло привітали бібліотекарів заступники декана філологічного факультету Степан Сеньків і Василь Зварич. Святкові заходи дозволяють певною мірою продемонструвати усе найкраще, що напрацьовано у книгозбірні.

Профком працівників подарував бібліотеці сертифікат на 1500 грн. для придбання порохотяга.

Продовження свята відбулося у селі Нагуєвичі, де працівники бібліотеки мали можливість оглянути садибу Івана Франка і пройтися рідними стежками Каменяра. Змістовну розповідь про генія слова підготувала працівник музею Галина Топільницька.

Родзинкою святкування став конкурс «Бібліотріумф», де кожен працівник був відзначений у різних номінаціях. Провели свято голова профбюро бібліотеки Наталія Летнянчин та заступник директора Світлана Кравцова. Грамотою у жартівливій формі був нагороджений кожен відділ бібліотеки. Всі працівники бібліотечної ниви відчули себе іменинниками.

Колеги-бібліотекарі із задоволенням спілкувалися між собою, ділилися враженнями та професійним досвідом.

Всі заходи мали єдину мету – зробити все, щоб кожен присутній в бібліотеці відчув, що Всеукраїнський день бібліотек – саме його свято.