Святкова академія з нагоди Дня працівників освіти

3 жовтня 2019 року в актовій залі головного корпусу університету відбулася святкова академія з нагоди Дня працівників освіти України, яку організував профспілковий комітет університету.

Із вітальним словом до академічної спільноти звернулася ректор професор Надія Скотна. У своєму виступі вона вкотре висловила вдячність усім працівникам за їхню самовіддану працю та шану до університетської родини. Надія Володимирівна вручила відзнаки від Міністерства освіти і науки України, Львівської обласної ради, адміністрації Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність працівникам Франкового вишу.

Присутній на святі начальник відділу культури та мистецтв Дрогобицької міської ради Олег Яводчак привітав колектив університету та вручив відзнаки викладачам навчально-наукового інституту музичного мистецтва за вагомий внесок у розвиток культурного життя міста.

Духовне і вітальне слово виголосив університетський капелан отець Олег Кекош.

Працівники університету долучилися до благодійного марафону «Пам’ятаймо Грушевського 101/1». Було зібрано 17 950 гривень. Усі зібрані кошти передано на забезпечення потреб потерпілих мешканців зруйнованого будинку.

Уже традиційно було обрано найкращих, найдостойніших у різних номінаціях:

«Краща кафедра за результатами науково-дослідної роботи у 2018/2019 н.р.» – кафедра історії України (завідувач – доктор історичних наук, професор Василь Ільницький), кафедра філософії імені Валерія Григоровича Скотного (завідувач – доктор філософських наук, професор Володимир Возняк) та кафедра фізики (завідувач – доктор фізико-математичних наук, професор Роман Пелещак);

«Найкращий молодий науковець у 2018/2019 н.р.» – доктор історичних наук, професор Василь Ільницький;

«Кращий куратор академічної групи у 2018/2019 н.р.» – кандидат педагогічних наук, доцент Віолета Городиська;

«Кращий тренер-викладач у 2018/2019 н.р.» – старший викладач Світлана Будинкевич;

«Найкращий керівник студентської наукової роботи у 2018/2019 н.р.» – доктор педагогічних наук, професор Ореста Карпенко та кандидат педагогічних наук, доцент Жанна Гущак.

Усі номінанти отримали подяки та грошові премії від профкому університету у розмірі 500 грн. кожному.

Студенти й викладачі інституту музичного мистецтва, факультету початкової та мистецької освіти підготували концертну програму з нагоди освітянського свята.