Святкова академія до Дня працівників освіти

5 жовтня 2018 року в актовій залі головного корпусу університету відбулася святкова академія, присвячена Дню працівників освіти, організатором якої став профком працівників університету.

З вітальним словом виступили ректор професор Надія Скотна, капелан університету отець Олег Кекош та студентський ректор Віталій Дитяткін.

Напередодні професійного свята було вручено нагороду Президента «Заслужений працівник культури України» доценту Юрію Добушу. Когорту заслужених професорів Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка поповнили професор Тетяна Логвиненко та Роман Пелещак. «Відзнаку вченої ради» отримала професор Марія Федурко.

Уже традиційно було обрано найкращих, найдостойніших у різних номінаціях:

«Краща кафедра» – кафедра історії України (завідувач – доктор історичних наук Василь Ільницький);

«Кращий науковець» – доцент Іван Гадзаман;

«Кращий куратор академічної групи» – доцент Любов Скалич;

«Кращий тренер» – старший викладач Роман Кушнір;

«Кращий керівник студентських наукових робіт» – доцент Ніна Гордієнко;

«Кращий молодий вчений» – доцент Ореста Карпенко.

Усі номінанти отримали подяки та грошові премії від профкому університету у розмірі 500 грн. кожному.

Для гостей урочистого дійства святковий настрій створювали студенти університету та учні ЗОШ № 4 м. Дрогобича.