Дисемінація міжнародного проєкту Erasmus+ KA2 «UKROTHE» серед учасників міжнародної наукової конференції

28 жовтня 2022 року доцентка кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я факультету здоров’я людини та природничих наук Наталія Закаляк взяла участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Основні напрямки розвитку фізичної культури, спорту, фізичної терапії та ерготерапії», яка проводилася у Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту (м. Дніпро).

На секційному засіданні, присвяченому актуальним проблемам фізичної терапії, ерготерапії, Наталія Закаляк виступила з доповіддю «Реалізація проєкту Erasmus+ KA2 «UKROTHE» (тиждень тренінгів в Університеті прикладних наук VIVES, Бельгія)». Доповідачка ознайомила учасників конференції (наукову спільноту і фахівців-практиків у сфері ерготерапії та фізичної терапії) з метою, основними завданнями і результатами реалізації проєкту; поділилася досвідом, отриманим під час недавньої участі у тижні тренінгів в Університеті прикладних наук VIVES (Бельгія).