Меню

Відділ молодіжної політики і соціальної роботи

Адреса м. Дрогобич,
вул. Лесі Українки, 29, каб 12,
тел. (0324) 41-03-27,
e-mail: molodizhna.polityka@gmail.com

Відділ молодіжної політики і соціальної роботи Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка засновано у 1997 році як виховний відділ з метою координації виховного процесу у ВНЗ.

У своїй діяльності відділ молодіжної політики і соціальної роботи (далі – Відділ) керується чинним законодавством України, постановами Верховної Ради України, Указами та розпорядженнями Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Статутом Університету, рішеннями вченої ради Університету, наказами і розпорядженнями ректора Університету, розпорядженнями проректора з науково-педагогічної роботи та Положенням.

Кожний навчальний рік у ДДПУ ім. І.Франка розпочинається із свята «Урочиста посвята першокурсників у студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка». Доброю традицією стало проведення низки загальноуніверситетських свят та заходів таких як: «Осінній бал першокурсників», огляд-конкурс художньої самодіяльності І-х курсів «Дебют», конкурс естрадної пісні «Шанс», також масових заходів з нагоди пам’ятних дат: Т.Г. Шевченка, І.Я. Франка, Трагедії на Чорнобильській АЕС та ін., котрі організовуються і проводяться відділом як окремо так і спільно з іншими підрозділами університету – із студентським самоврядуванням, студентським профкомом, профкомом викладачів та усіма факультетами/інститутами університету.

Відділ організовує та проводить лекції, бесіди та круглі столи із видатними науковцями та цікавими людьми університету, міста, області та України..

З 2002 року університет співпрацює із Центром Душпастирства молоді Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ. У студентських гуртожитках функціонують «Духовні світлиці», в яких студентський капелан о.Олег Кекош проводить бесіди на християнську тематику, залучає студентську молодь гуртожитків до вивчення катехизму, студенти мають змогу почути відповіді Церкви на поставлені ними запитання.

При відділі функціонують 5 колективів художньої самодіяльності, які носять високе звання «Народний».

У колективах беруть участь понад 100 студентів та викладачів університету, котрі ведуть культурно-просвітницьку роботу серед молоді міста, області, країни, а також на високому професійному рівні репрезентують українське національне мистецтво у багатьох країнах Європи.

Начальник відділу – Ірина Степанівна Казан Казан Ірина Степанівна
Секретар відділу – Людмила Володимирівна Романчак Романчак Людмила Володимирівна