19 лютого 2021 року в рамках проекту «UKROTHE»(метою якого є розробка сучасної навчальної програми з ерготерапії) відбулася чергова зустріч навчальних мереж ДДПУ ім. І.Франка, Хмельницького національного університету, а також Придніпровської академії фізичної культури. Ірина Турчик представила учасників та ознайомила присутніх з завданнями та особливостями роботи навчальних мереж на наступний рік. З доповіддю щодо становлення і розвитку ерготерапії в Україні виступила голова українського товариства ерготерапевтів – Ольга Мангушева. Доповідь викликала значний інтерес і слухачам була надана можливість задати запитання. З результатами ґрунтовного проведеного аналізу опитування стейкхолдерів у рамках проекту ознайомила Наталя Закаляк. Зазначимо, що цього разу зустріч навчальної мережі ДДПУ ім. І. Франка відбулася на запрошення Ірини Шустової у стінах інклюзивно-ресурсного центру м. Дрогобича. Директорка центру провела оглядову екскурсію і представила змістовну доповідь щодо особливостей досвіду роботи центру з дітьми з особливими потребами.

May be an image of 1 person, standing, sitting and indoor May be an image of 3 people, people standing and indoor

May be an image of 2 people, people standing and indoor Logo

By vmp