З 2 по 6 вересня 2017 року у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. Івана Франка перебувала делегація колег з Державної вищої професійної школи імені Вітелона, місто Лєгніца (Польща) на чолі з ректором проф. Ришардом Пісарським. До складу делегації також увійшли: проректор проф. Єжи Пєткєвіч, перший doctor honoris causa нашого університету проф. Станіслав Домбровскі, магістр Єжи Стефанюк, доктор Беата Скварек. Делегація прийняла участь у святкових заходах з нагоди початку нового навчального року, а також провела ряд робочих зустрічей: з ректором проф. Надією Скотною, проректором доц. Юрієм Вовком, керівником Полоністичного науково-інформаційного центру доц. Вірою Меньок, з представниками Соціально-гуманітарного, Філологічного та Біологічного факультетів. Колеги з Лєгніци також здійснили мандрівку історичними пам’ятками Дрогобича, відвідали музей Івана Франка в Нагуєвичах, ознайомилися з роботою Загальноосвітнього координаційно-методичного центру з вивчення польської мови та культури та Польського культурно-освітнього товариства «Відродження».

3  2

By vmp