Міжнародна презентація спеціального числа польського наукового часопису «Контексти», присвяченого Міжнародному Фестивалеві Бруно Шульца у Дрогобичі

28 січня 2020 року в Осередку «Брама Ґродська – Театр NN» в Любліні відбулася презентація тематичного числа польського наукового часопису «Контексти» з профільною назвою «Планета Шульц», присвяченого Міжнародному Фестивалеві Бруно Шульца у Дрогобичі, що від 2004 року відбувається у дворічному циклі з концепційно-організаційної ініціативи Полоністичного науково-інформаційного центру імені Ігоря Менька.

Науковий часопис «Контексти» – це друкований орган Польської академії наук, видавець – Інститут мистецтв Польської академії наук. Часопис індексований у кількох міжнародних  наукометричних базах, зокрема SCOPUS.

Полоністичний науково-інформаційний центр імені Ігоря Менька відіграв провідну роль у підготовці, редагуванні та виданні спеціального тематичного числа часопису: «Контексти. Планета Шульц. Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца у Дрогобичі» (№ 1/2, 2019): http://www.konteksty.pl/numery/87,324-325

У люблінській презентації «Контекстів / Планета Шульц» Полоністичний центр виступив як співорганізатор та учасник, поруч із гуманітарним факультетом

Краківського педагогічного університету та Товариством «Фестиваль Бруно Шульца» в Любліні: http://teatrnn.pl/kalendarium/node/2864

Модерував презентацію великий приятель Дрогобича, нашого університету та Шульцфесту – домініканець о. Томаш Достатній, котрий нещодавно презентувався як автор монографічного числа видавничого циклу «Acta Schulziana», промоція якого відбулася 20 листопада 2019 року в університетській бібліотеці нашої alma mater під час щорічного міжнародного проекту Полоністичного центру «Друга Осінь», присвяченого роковинам трагічної загибелі Бруно Шульца.

Спікери люблінської презентації «Контекстів / Планета Шульц»: головний редактор «Контекстів» професор Збіґнєв Бенедиктович, професор Краківського педагогічного університету Павел Прухняк, Віра Меньок, Ґжеґож Юзефчук – почесний доктор нашого університету, арт-директор Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца у Дрогобичі, голова Товариства «Фестиваль Бруно Шульца» в Любліні.