Меню

Обласні Інтернет-олімпіади з математики та фізики – 2016

Обласні Інтернет-олімпіади з
математики та фізики – 2016

 

З метою виявлення, розвитку і підтримки талановитої учнівської молоді, зацікавленості учнів у вивченні математики та фізики, розвитку навиків дослідницької роботи КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді», Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка та Дрогобицький педагогічний ліцей проводять обласні Інтернет-олімпіади з математики та фізики серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Інтернет-олімпіади з математики та фізики проводиться у два тури:

  • І тур – відбірковий (дистанційний) тур – 23 березня–10 квітня 2016 року
  • ІІ тур – фінальний (очний) тур – 22 квітня 2016 року.

Інформаційні матеріали олімпіад розміщуються на сайтах Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді. Учасники можуть брати участь в олімпіаді або з фізики, або з математики.

ВІДБІРКОВИЙ ТУР

Під час проведення відбіркового (дистанційного) туру учні завантажують завдання олімпіад, виконують їх. Завдання відбіркового (дистанційного) туру (5 завдань) оцінюються за п’ятибальною шкалою (максимально 25 балів).Ідентичні відповіді різних учасників будуть анульовані.

Анкети учасників у вигляді текстового файла (.doc) та відповіді на завдання відбіркового (дистанційного) туру у вигляді відсканованого/сфотографованого розв’язку або текстового файла (назви файлів мають відповідати прізвищу учасника, наприклад Свінціцький_Анкета.doc та Свінціцький_Задачі.doc) учні надсилають на відповідну електронну пошту (подано нижче) до 20.00 год 6 квітня 2016 року включно.

Адреси електронної пошти для надсилання відповідей: 

8, 9 класи: на e-mail: drogobych_vo.liceum@ukr.net 

10, 11 класи: на e-mail: fizmatddpu@gmail.com

АНКЕТА учасника Інтернет-олімпіади

Наказ “Про проведення обласних Інтернет-олімпіад з математики та фізики”