Меню

Конкурси студентських наукових робіт

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Корекційна та соціальна педагогіка” проводитиметься на базі Київського університету імені Бориса Грінченка. Студентські роботи надсилати до 22 січня 2016 року.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Гендерні дослідження» проводитиметься на базі Бердянського державного педагогічного університету. Студентські роботи надсилати до 26 січня 2016 року.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю «Математичні методи, моделі в економіці» проводитиметься на базі Запорізького національного університету. Студентські роботи надсилати до 26 січня 2016 року.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація» проводитиметься на базі Вінницького національного технічного університету. Студентські роботи надсилати до 20 січня 2016 року.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (у т. ч. методики їх викладання) проводитиметься на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка. Студентські роботи надсилати до 20 січня 2016 року.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Переклад» проводитиметься на базі Львівського національного університету імені Івана Франка. За детальною інформацією звертатися у відділ аспірантури, докторантури та наукової роботи.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Фізичного виховання та спорту» проводитиметься на базі Сумського державного педагогічного університету. Студентські роботи надсилати до 26 січня 2016 р.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт іноземною мовою (англійською, німецькою, французькою) за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю: філософські науки, культурологія політологія, право, соціологічні науки, психологічні науки, менеджмент освіти проводитиметься на базі Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова. Конкурс проводитиметься у два тури: перший – з 1 грудня 2015 року до 15 лютого 2016 року у вищих навчальних закладах; другий – з 15 лютого до 1 травня 2016 року у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта» проводитиметься на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Студентські роботи надсилати до 26 січня 2016 року.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Теорія та методика професійної освіти» проводитиметься на базі Української інженерно-педагогічної академії. Студентські роботи надсилати до 26 січня 2016 року.