↑ Повернутись до Кафедра математики

Кутняк Ольга Анатоліївна

Кутняк Ольга Анатоліївна – кандидат фізико-математичних наук, доцент.
У 2012 році захистила дисертацію  «Асимптотичні властивості аналітичних та гармонійних у полікрузі функцій, зображуваних інтегралами Пуассона-Стільтьєса» у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
Автор 32 наукових та навчально-методичних праць.

Сфера наукових зацікавлень: підготовка майбутніх учителів початкової школи  до  використання  хмарних  технологій у процесі  вивчення  математики та інформатики.

Посібники з грифом університету

1. Галь Ю., Золота О. Лінійні різницеві рівняння. Навчально-методичний посібник. – Дрогобич: РВВ ДДПУ ім. І.Франка, 2016. – 82 с.
  2. Галь Ю. М., Золота О. А. Інтегральні рівняння. – Дрогобич: Видавничий відділ Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, 2017. – 140 с.
  3. Кутняк О. А., Білецький Р. Р. Інформатика. Ч. І. – Дрогобич: Видавничий відділ Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, 2018. – 70 с.
  4. Кутняк О. А., Стасів Н. Ю. Інформаційно-комунікаційні технології у початковій школі. – Дрогобич: Редакційно-видавничий відділ Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, 2018. – 40 с.
  5. О. Кутняк, О. Шаран, Н. Винницька. Методичні рекомендації до написання курсових робіт з інформатики та методики її навчання у початковій школі. Дрогобич: Редакційно-видавничий відділ ДДПУ імені І.Франка, 2019 р. – 30 с.

Статті у Міжнародних наукометричних базах

1. Золота О. А. Методичні особливості навчання геометрій Лобачеського та Рімана // Фізико-математична освіта. Науковий журнал. Суми: Вид-во СумДПУ ім. А. С. Макаренка, 2017. № 2 (12). – С. 75-79. (Index Copernicus, Google Shcolar та ін.)
  2. I. Chyzhykov, O.Kutnyak. Growth of pth means of the Poisson-Stieltjes integrals in polydisc. Matematychni Studii. 2019. V.52. No.1. P. 48-54. (Scopus, Index Copernicus).

Статті у фахових виданнях

1. Кутняк О. А. Застосування хмарних технологій у процесі навчання математики у початковій школі // 2017. Молодь і ринок. № 10 (153). – С. 63-66.
  2. Кутняк О. Застосування моделі переверненого уроку при вивченні геометрії. Молодь і ринок. 2019. № 6 (173). – С. 48-51.
  3. Кутняк О. Навчальні інтерактивні платформи у початковій школі. Молодь і ринок. 2019. № 11 (178). – С. 27-30.

Публікації у матеріалах Міжнародних, Всеукраїнських конференцій

1. Басай К. І., Золота О.А. Порівняльна характеристика геометрій Евкліда, Лобачевського та Рімана. Збірник тез науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної науки» викладачів і студентів інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, Дрогобич, 2016. – С. 69-70.
  2. Лисік В. М., Золота О.А. Діофантові рівняння в олімпіадних задачах. Збірник тез науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної науки» викладачів і студентів інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, Дрогобич, 2016.
  3. Пітик С. М., Золота О. А. Функціональні рівняння в учнівських та студентських олімпіадних задачах. Збірник тез науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної науки» викладачів і студентів інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, Дрогобич, 2017.
  4. Данилів М. В., Кутняк О. А. Використання проектної технології на уроках геометрії. Збірник тез науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної науки» викладачів і студентів інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, Дрогобич, 2018. – С. 223-224.
  5. Хомик М. М., Кутняк О. А. Застосування технології «переверненого» навчання у процесі вивчення тригонометрії. Збірник тез науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної науки» викладачів і студентів інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, Дрогобич, 2018. – С. 247-248.
  6. Кутняк О. А. Використання сервісів Google у професійній діяльності вчителя. – Матеріали ІІІ науково-практичної інтернет-конференції «Проблеми моделювання та розроблення інформаційних систем». – Дрогобич, 1 червня 2018 р. – С. 105-106.
  7. О. Кутняк. Створення мультимедійних дидактичних матеріалів засобами LEARNINGAPPS // Проблеми моделювання та розроблення інформаційних систем: матеріали ІV науково-практичної інтернет-конференції (Дрогобич, 15 травня 2019 р). Дрогобич, 2019. – С. 123-124.
  8. О. Кутняк, І. Гряділь. Застосування інтерактивних платформ в освітньому процесі початкової школи // Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи: матеріали доповідей VI-ї міжнародної науково-практичної конференції (Конін – Ужгород – Херсон – Кривий Ріг, 2019). Конін – Ужгород – Херсон – Кривий Ріг, 2019. – С. 85-86.
  9. О. Кутняк, О. Пігур-Пастернак. Нерівності в учнівських та студентських математичних олімпіадах // Актуальні проблеми сучасної науки: збірник шостої міжнародної науково-практичної конференції викладачів та студентів навчально-наукового інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій (Дрогобич, 19 квітня 2019 року). – С. 266-267.
  10. О. Кутняк, О. Цюпка. Застосування програмних засобів GRAN при вивченні математики // Актуальні проблеми сучасної науки: збірник шостої міжнародної науково-практичної конференції викладачів та студентів навчально-наукового інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій (Дрогобич, 19 квітня 2019 року). Дрогобич, 2019. – С. 285-286.