Білий Роман Теодорович

Відомості про вищу освіту
  • 2009 р. закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Інформатика»
Відомості про місце роботи

З вересня 2017 р. – викладач кафедри інформатики та інформаційних систем на умовах погодинної оплати праці.

Навчальні предмети
  • Комп’ютерні мережі
  • Системні інтеграція та адміністрування
  • СБДЗ
Сфера наукових інтересів

Комп’ютерні мережі, бази даних, web-технології.

Основні наукові результати
  • Білий Р.Т. Сайт кафедри інформаційних систем та технологій / Білий Р.Т., Григорович В.Г. // Інформаційно – комунікаційні технології навчання. Матеріали міжнародної науково практичної конференції (3-5 червня 2008 р.). – Умань: ПП Жовтень, 2008. – С. 23.
  • Білий Р.Т. «Семантичний веб» – перспективи розвитку / Білий Р.Т. // XII всеукраїнська конференція студентів і молодих науковців «Інформатика, інформаційні системи та технології». Одеса, 3 квітня 2015 р. – c. 10-11.
  • Білий Р.Т. Перспективи розвитку Web-технологій / Білий Р.Т. // IIІ міжнародна науково практична конференція «Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи», Дроггобич, 26-27 березня, 2015 – тези доповідей – С.295-296.