Наші випускники

Моніторинг працевлаштування наших випускників

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Інформація про працевлаштування
місце роботи

посада

Випускники спеціальності «Фізична реабілітація»

2004 — 2006 рік

1. Луців Назар Лікувально-діагностичний курортний комплекс Шале Грааль, місто Трускавець масажист
2. Вдовичин Тетяна Іванівна навчально-реабілітаційний центр міста Івано-Франківськ логопед, вихователь
3. Кігічак Мар’яна Курортний комплекс 5* «Ріксос-Прикарпаття», місто Трускавець косметолог-естетист

Випускники спеціальності «Фізична реабілітація»

2009 — 2011 рік

1. Яцуляк Галина Оздоровчо-рекреаційний центр «Pluxburg Baku» (Баку, Азербайджан) Інструктор з плавання дітей грудного віку
2. Кузан Юрій Андрійович ТзОВ «Хотел Менеджмент Груп» Mirotel Resort & Spa (м.Трускавець) Інструктор — методист ЛФК
3. Квік (Брухаль) Тетяна Інклюзивно-ресурсний центр
(м. Жидачів Львівська обл.)
Вчитель-реабілітолог
4. Маркович Наталія Оздоровчо-готельний комплекс Київська Русь (смт. Східниця Львівська обл.) Фахівець з фізичної реабілітації
5. Салабун Лев Оздоровчий центр Ріксос-Прикарпаття (м. Трускавець) Фітнес -тренер
6. Веселовська (Щербан) Ірина Оздоровчий центр Ріксос-Прикарпаття (м. Трускавець) Фітнес -тренер
7. Пуховська Діана Приватна практика – власник масажного салону
(м. Трускавець)
Масажист
8. Станович Михайло Реабілітаційний центр «Sarema»
(м. Ліберець, Чехія)
Реабілітолог
9. Бас Роман Міжнародний Медичний центр фізичної терапії «Аделі»
(м. Пієштяни Словаччина)
Реабілітолог
10. Лисяк Тарас Ростиславович Міжнародна клініка відновного лікування Козявкіна, м. Трускавець Фахівець з фізичної реабілітації
11. Ковалик Тарас Владиславович Міжнародна клініка відновного лікування Козявкіна, м. Трускавець Фахівець з фізичної реабілітації

Випускники напряму підготовки «Здоровя людини»

2012 рік

1. Вайшбейн Марина СПА Тамаріс готель West Lahun (Ізраїль, м. Нетанія) Масажист
2. Суда Андрій Дрогобицький коледж нафти і газу (м. Дрогобич) Викладач фізичної культури
3. Кравчук Богдан Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка (м. Калуш, Івано-Франківська обл.) Вчитель фізичної культури
4. Товарницька Мар’яна Приватна практика — фізична реабілітація  (м. Ustrzyki Dolne, Польща) Фахівець з фізичної реабілітації, масажист
5. Гохляйтнер (Шугайло) Мар’яна Caritas Wien –Hilfe IN  NOT
(Відень, Австрія)
Ерготерапевт / опікун / куратор

Випускники спеціальності «Фізична реабілітація»

2015 — 2016 рік

1. Живчин Андрій Медичний центр «Консиліум»
(м. Дрогобич)
Реабілітолог — масажист
2. Ковалів Галина Приватна практика – ЛФК, масаж
(м. Стрий Львівська обл.)
Фахівець з фізичної реабілітації
3. Селецький Іван Медичний центр готельного комплексу «Три сини і донька»
(смт Східниця, Львівська обл.)
Реабілітолог — масажист
4. Райхель Іван Інклюзивно-ресурсний центр
(м. Борислав Львівська обл.)
Фізичний терапевт

Випускники напряму підготовки «Здоров’я людини»

спеціальності «Фізична реабілітація», «Фізична терапія, ерготерапія» (магістратура)

2017 — 2019 рік

1. Токмакова Ірина Санаторій «ДіАнна» (смт. Східниця Львівська обл.) Інструктор з ЛФК
2. Баран Ірина Львівська обласна лікарня відновного лікування (м. Львів) Фахівець з фізичної реабілітації
3. Жигайло Богдан Приватна практика-Центр здоров’я та краси «Жигайло”
(м. Самбір, Львівська обл.)
Кінезотерапевт
4. Олексин Ліана Klinika Trychologii I Kosmetologii Gryczka W Markach
(м. Познань, Польща)
Косметолог
5. Гутей Анна Реабілітаційний центр «Модричі» Ерготерапевт
6. Кузів Христина Реабілітаційний центр «Модричі» Ерготерапевт
7. Токмакова Вероніка Реабілітаційний центр «Модричі» Ерготерапевт
8. Рішко Михайло Реабілітаційний центр «Модричі» Фізичний терапевт
9. Петрик Євген Реабілітаційний центр «Модричі» Фізичний терапевт
10. Надич Микола Реабілітаційний центр «Модричі» Фізичний терапевт
11. Лучин Сергій Реабілітаційний центр «Модричі» Фізичний терапевт
12. Луців Ірина «ПрАТ СКТ «Дніпро-Бескид»
(м. Трускавець)
Фахівець з реабілітації
13. Лепкий Дмитро Іванович Міжнародна клініка відновного лікування Козявкіна, м. Трускавець Фахівець з фізичної реабілітації