Меню

Співпраця з Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості

З червня 2017 року Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка бере участь у конкурсному у відборі суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних і профорієнтаційних послуг, що був оголошений Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості й отримав дозвіл на проведення тренінгів (семінар-тренінг триває 3 год. і проводиться для групи з 15 осіб).

3 листопада 2018 року в межах підписаної двосторонньої угоди відбувся тренінг на тему «Відновлення власних ресурсів для успішної самореалізації в умовах мирного життя» (для осіб, які отримали інвалідність унаслідок бойових дій у зоні АТО).

Мета тренінгу – надання психологічної підтримки учасникам бойових дій у зоні АТО.

Захід проводила старший викладач Центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Гера Тетяна Ігорівна.

Під час тренінгів активно обговорювалися соціально-психологічні особливості процесу адаптації осіб з обмеженою працездатністю; фактори, які впливають на процес адаптації та навики формування активної життєвої позиції.

До міжнародного дня людей з інвалідністю 3 грудня 2018 року проведено тренінг на тему «Формування активної життєвої позиції в осіб з особливими потребами» для людей з особливими потребами.

Мета тренінгу – навчитися займати активну життєву позицію в осіб з особливими потребами.

Захід проводила доцент Центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Стець Валентина Іванівна.

12 лютого 2019 року Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка взяв участь у конкурсному відборі суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних і профорієнтаційних послуг на 2019 рік.