Меню

Співпраця з Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості

У червні 2017 року Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка взяв участь у конкурсному відборі суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних і профорієнтаційних послуг на 2017 рік, що був оголошений Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості й отримав дозвіл на проведення тренінгів (семінар-тренінг триває 3 год. і проводиться для групи з 15 осіб).

20 вересня 2017 року в межах підписаної двосторонньої угоди відбувся тренінг на тему: «Формування активної життєвої позиції в осіб з особливими потребами» (для учасників АТО й осіб, які отримали інвалідність унаслідок бойових дій у складі збройних формувань у зоні АТО).

22 вересня 2017 року відбувся тренінг «Професійна самореалізація в нових умовах» (для учасників АТО та осіб, які отримали інвалідність унаслідок бойових дій в складі збройних формувань у зоні АТО).

Мета тренінгів – надання психологічної підтримки безробітнім особам з обмеженою працездатністю.

Захід проводила старший викладач кафедри психології Тетяна Ігорівна Гера.

Під час тренінгів активно обговорювалися соціально-психологічні особливості процесу адаптації осіб з обмеженою працездатністю; фактори, які впливають на процес адаптації та навики формування активної життєвої позиції.