Меню

Співпраця Центру за Програмою НАТО-Україна

Співпраця Центру післядипломної освіти  та доуніверситетської підготовки з ГО «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців»
за Програмою НАТО-Україна

Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка надає освітні послуги з навчання військовослужбовців, звільнених у запас або відставку в рамках міжнародної Програми НАТО-Україна.

До університету з делегацією Програми завітав офіцер із фінансових питань Управління з питань політичних відносин і політики безпеки штаб-квартири НАТО Еммануель Хунтцінгер, менеджер Програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців консультант Управління з питань політичних відносин і політики безпеки Крістофер Штаудт, а також виконавчий керівник Програми Олександра Огороднікова, директор ГО «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців» Андрій Рой.

Центр надавав освітні послуги з навчання військовослужбовців, звільнених у запас або відставку за програмами:

  • «Менеджмент готельного та туристичного бізнесу» /2014 р./;
  • «Менеджмент підприємницької діяльності» /2015 р. /;
  • «Управління персоналом» /2016 р./;
  • «Менеджмент малого бізнесу» /2017 р./;
  • «Менеджмент безпеки бізнесу» /2018 р./

Зауважимо, що мета проекту – забезпечення професійного навчання, сприяння працевлаштуванню, надання інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних послуг військовослужбовцям, що підлягають звільненню, та особам, звільненим із військової служби. Програма НАТО-Україна охоплює понад 60 міст нашої держави.

В березні – квітні 2019 року проводитимуться курси офіцерів та контрактників звільнених у запас  в 2015-2018 р.р. та сплановані до звільнення у 2019-2020 р.р. що мають вислугу не менше 10 років.

Перевага надається учасникам АТО. Приймаються військовослужбовці, що були звільнені раніше, а потім приймали участь в АТО.

Навчання проводиться у пообідній час. Випускники отримують свідоцтва державного зразка та міжнародні сертифікати.