Корисні посилання

Повний доступ до російськомовної бази даних Polpred.com
Polpred.com. Огляд засобів масової інформації. Архів важливих публікацій формується вручну. База даних з рубрикатором: 53 галузі; 600 джерел; 9 федеральних округів Російської Федерації; 235 країн і територій; головні матеріали, статті та інтерв’ю 7000 перших осіб. Щодня – тисячі новин; повний текст – російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років. Можливість експорту в Word file сотень статей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах. Доступ до Polpred.com відкритий з усіх компютерів мережі бібліотеки , за дресою: http://www.polpred.com/
Читачі можуть самостійно реєструватись та користуватись ресурсами Polpred.com за допомогою кнопки «Доступ из дома» розташованої у верхній частині сайту.

ЕЛЕКТРОННИЙ АРХІВ УКРАЇНСЬКОЇ ІСТОРИЧНОЇ ПЕРІОДИКИ

LIBRARIA – електронний архів української періодики, що містить значний масив історичної преси, а також наукових і літературно-художніх серійних видань.

Періодика – одне з найяскравіших історичних джерел. Приваблива численними рівнями інформації, від офіційних урядових публікацій до приватних оголошень, вона надає дослідникам модерної доби величезні можливості.

На вебсайті доступні для перегляду не лише цифрові зображення але й розпізнані тексти видань з інтерактивними змістами кожного з чисел, що надає численні пошукові можливості. Окрім морфологічного повнотекстового пошуку, доступний також пошук за назвами видань, географією (регіони та місця) та хронологією видань (конкретні дати або періоди); окремо може бути застосовано пошук за заголовками статей, а також пошук ілюстрацій за підписами до них.

http://libraria.ua/

Тестовий доступ до бази даних HeinOnline

Вільний он-лайн доступ до бази даних HeinOnline здійснюється до 31 січня 2015 року.

HeinOnline – це найбільша у світі база даних правових досліджень

HeinOnline охоплює більш ніж 1800 юридичних періодичних видань. Окрім великої колекції юридичних журналів, HeinOnline також містить повне зібрання «Congressional Record», повне зібрання «United States Reports» (починаючи з 1754 року), відомі світові судові справи (з початку 1700 року), юридичну класику XVI-XX століть, зібрання угод Організації Об’єднаних Націй і Ліги Націй, усі угоди США, Федеральний реєстр (з моменту створення у 1936 році), Звід федеральних нормативних актів (починаючи з 1938 оку) і багато іншого.Доступ за посиланням: http://heinonline.org/HOL/Welcome

 

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О.Сухомлинського створила на базі свого порталу зведену базу даних дисертацій з питань освіти, педагогіки та психології, які зберігаються в освітянських бібліотеках України. Скористатись ресурсом ви можете за посиланням: Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О.Сухомлинського

До 27 грудня 2014 року користувачі бібліотеки можуть скористатися тестовим доступом до повнотекстового ресурсу JSTOR

JSTOR – цифрова база даних повнотекстових наукових журналів (різними європейськими мовами), а також книг (гуманітарні науки, тільки англійською мовою).

Адреса доступу http://www.jstor.org/action/showAdvancedSearch?acc=on&wc=on

 

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О.Сухомлинського створила на базі свого порталу зведену базу даних дисертацій з питань освіти, педагогіки та психології, які зберігаються в освітянських бібліотеках України. Скористатись ресурсом ви можете за посиланням: Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О.Сухомлинського

У рамках міжбібліотечного обміну науково-педагогічні працівники Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка мають можливість через бібліотеку Люблінської політехніки (Польща) отримати електронні копії статей з іноземних журналів.
Замовлення просимо подавати у бібліотеку заступнику директора бібліотеки ДДПУ імені Івана Франка Кравцовій Світлані Теодозіївні або надсилати електронною поштою: library_ddpu@ukr.net .

Читачам бібліотеки надано повний доступ до Polpred.com. Огляд засобів масової інформації. Архів важливих публікацій формуется вручну. База даних з рубрикатором: 26 галузей/600 джерел/8 федеральних округів Російської Федерації/235 країн і територій/головні матеріали/статті та інтерв’ю 5000 перших осіб. Щодня отримуємо тисячу новин: повний текст російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років. Пошук з налаштуваннями. Експорт у Word файли сотень статей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах. Доступ до Polpred.com відкритий з усіх комп’ютерів мереж і університету.

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського (ДНПБ України ім.·В.·О. Сухомлинського) передплачує 11 назв періодичних видань з питань педагогіки, психології та освіти іноземними мовами (англійською, німецькою, французькою та польською) країн далекого зарубіжжя, які відображено в електронному каталозі (база даних „Періодика”). Ознайомитись з переліком запропонованих видань ви можете за посиланням http://www.library.edu-ua.net/id/1329/ . Необхідні Вам статті фахівці ДНПБ України ім.В.О.Сухомлинського можуть надіслати через електронну доставку документів. У разі зацікавленості звертатись за електронною поштою: inozemnyj@mail.ru чи тел.: (044) 467-22-14.