Інформаційний центр з питань Євроатлантичної інтеграції України

Наказ ректора про створення центру

План заходів

Річниця безвізу в Україні

11 червня 2019 року святкуємо другу річницю безвізу України з ЄС.

Організація Північноатлантичного договору (NATO – North Atlantic Treaty Organisation)

4 квітня 1949 року США, Канада, Великобританія, Франція, Італія, Бельгія, Нідерланди, Люксембург, Норвегія, Данія, Ісландія, Португалія підписали у Вашингтоні Північноатлантичний договір

Цікаве про європейські країни. Бельгія

Віртуальна виставка

Твори українських класиків іноземною мовою у фондах бібліотеки

Віртуальна виставка

День Європи в Україні

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. З нагоди відзначення Дня Європи у кабінеті самостійної роботи історичного факультету діє інформаційна панель «Євроінтеграційний курс України», де студенти можуть ознайомитись з матеріалами щодо створення Європейського Союзу, про Україну та українство на міжнародній арені, про новий світовий порядок та місце в ньому України. Користуються популярністю книги нашого викладача, кандидата історичних наук, доцента кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Галика Володимира Миколайовича «Україна в Європі і світі» та «Інтеграція європейських країн в рамках Євросоюзу». Також увагу читачів привертають книги Кордон М. В. «Європейська та євроатлантична інтеграція України», «Україна – Євросоюз у деталях» та інші.

Конференція-презентація : “Інтеграція слов’янських країн в рамках Євросоюзу”

3 травня 2018 року на історичному факультеті відбулася конференція-презентація на тему: “Інтеграція слов’янських країн в рамках Євросоюзу”. Організувала цей захід кафедра всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін.

Читати далі

“Україна — ЄС: прямуємо разом”

 

 

Центр діє за такою адресою: Бібліотека ДДПУ ім. Івана Франка, вул. Л. України, 2 каб. 3, тел: (03244) 2-37-75