Бібліографічні огляди

Дрогобицька Ратуша

Дрогобич – одне з найстаріших історичних міст Галичини. Ніхто достеменно не знає скільки йому років, але зрозуміло, що його історія триває вже понад дев’ять століть. Поселення існувало там ще за часів Київської Русі, тож Дрогобич старший навіть від Львова..

детальніше

“Життя із “Кобзарем“ в руках”:

“Життя із “Кобзарем“ в руках”: сторінки історії дрогобицького шевченкознавства

детальніше 

Життя і помисли Августина Волошина

Бібліографічний огляд на тему: «Життя і помисли Августина Волошина» до 145-річчя від дня народження Августина Волошина (1874-1945), президента Карпатської України

детальніше 

Основи наукових досліджень

Основи наукових досліджень (до Всесвітнього дня науки) бібліографічний огляд

детальніше 

100-річчя ЗУНР

Держава високої національної солідарності (суспільної організованості): огляд літератури до 100 – річчя проголошення ЗУНР 1918 р.

детальніше 

Сучасні педагоги України

Сучасні педагоги України: огляд бібліографічних покажчиків

 детальніше

Дошкільна педагогіка


Бібліографічний огляд посібників з дошкільної педагогіки.

Бібліографічний огляд Хочу все знати: огляд енциклопедій для школярів

Енциклопедія (лат. encyclopaedia) від дав.-гр. ἐγκύκλιος παιδεία «круг наук» – сукупність наукових знань з широкого кола питань. У широкому розумінні — збірка наукових ввідомостей і довідок на різні теми, призначена для широкого кола читачів. Енциклопедія – це книжка, в якій розповідається майже про все. Звичайно, абсолютно про все не розповіси в жодній енциклопедії, тому до Вашої уваги невелика кількість шкільних енциклопедій, які можна знайти в нашій бібліотеці. Ці книги стануть у нагоді студентам при проходженні педагогічної практики в школі, а також майбутнім вчителям.

  детальніше