Екскурсія бібліотекою

Бібліотека – це понад 732 000 примірників літератури (наукової, періодичної, літературно-художньої та науково-методичної ). 13 травня 2019 року ми мали приємність ознайомити студентів групи ІП -11 (керівник Менько Василь Ігорович), з роботою професіоналів бібліотеки ДДПУ імені Івана Франка і відкрити їм глибини книжкової мудрості та цінності книг. Найперше ми ознайомили наших студентів з букросінгом (флешмобом: прочитай книгу і залиш її у громадському місті), який започаткований з 2014 року.
Також студенти ознайомились з літературою для самостійного вивчення іноземних мов, комп’ютера, мов програмування, раритетними джерелами (з журналами та газетами з 1946 року до сьогодення), яких немає в інтернеті. Бібліотекарі запропонували присутнім цікаву подорож (швидкісний спосіб отримання інформації від антикварних, раритетних видань до сучасності). Студенти ознайомились: з доступом до книжкових фондів бібліотеки (включаючи унікальну літературу); з роботою інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки; електронними каталогом; доступом до електронної бібліотеки; кваліфікованою допомогою бібліотекарів читального залу № 1; WI-FI, інтернетом.