Вручення дипломів випускникам Центру перепідготовки та післядипломної освіти

5 липня 2017 року в головному корпусі університету відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів випускникам денної та заочної форм навчання Центру перепідготовки та післядипломної освіти.
163 випускники Центру, які здобули другу вищу освіту за спеціальностями «Дошкільна освіта» (денна та заочна форми навчання), «Початкова освіта», «Мова і література (польська)», «Мова і література (англійська)», «Українська мова і література», «Біологія», «Історія», «Фізична культура», «Інформатика», «Практична психологія», «Соціальна педагогіка», «Технологічна освіта» отримали диплом спеціаліста.
До випускників із вітальним словом звернулася ректор університету професор Надія Скотна, директор Центру доцент Світлана Гірняк, а також почесний гість урочистого зібрання – доцент Петро Фещенко.
Ректор професор Надія Скотна особисто вручила дипломи випускникам та побажала успіхів на педагогічній ниві.
Після вручення дипломів випускники зробили спільне фото на згадку.