Міжнародна науково-практична конференція до 70-річчя від дня народження професора Валерія Скотного

20 квітня 2018 року в актовій залі головного корпусу університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція до 70-річчя від дня народження професора В.Г. Скотного «Актуальні проблеми філософії освіти: загальнофілософські, психолого-педагогічні та організаційні виміри». Перед відкриттям заходу було здійснено урочисте освячення пам’ятної дошки доктору філософських наук, академіку, заслуженому працівнику освіти України, професору Валерію Скотному.

Відкрив конференцію професор директор інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Василь Бойчук та запросив до вітального слова гостей єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії владику Ярослава Приріза та настоятеля Святоандріївського храму протопресвітера отця Михайла Бачинського. Зі вступним словом виступила ректор професор Надія Скотна, яка поділилася спогадами про світлої пам’яті Валерія Григоровича. Згадано дитячі роки ректора, його юність, перші професійні кроки та становлення як педагога, філософа й керівника університету, вчителів і наставників, а також процитовано улюблені вислови професора.

Із теплими словами спогадів виступили гості заходу: міський голова Дрогобича (1998 – 2002 рр., 2010 – 2014 рр.) депутат Олексій Радзієвський, проректор з науково-педагогічної роботи (1980 – 2015 рр.) професор Юрій Кишакевич, професор Віра Мовчан, ректор Жешувського університету професор Володимир Бонусяк, професор Вищої державної професійної школи імені Вітелона в Легниці (Польща) Станіслав Домбровський.

На пленарному засіданні із доповідями виступили професори Володимир Возняк, Володимир Кемінь та Мирослав Савчин.

Робота конференції продовжилася секційними засіданнями та підбиттям підсумків.