V Міжнародна науково-практична конференція «Лазерні технології. Лазери та їх застосування» в Дрогобицькому університеті

11 – 13 червня 2019 року викладачі кафедри технологічної та професійної освіти професор І.С. Вірт та доцент Ю.В. Павловський, за підтримки колег з інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, провели V Міжнародну науково-практичну конференцію «Лазерні технології. Лазери та їх застосування».

До збірника матеріалів конференції подали 48 статей представники наукових осередків Литви, Латвії, Польщі, Іспанії, Італії, Німеччини, Угорщини, Словаччини та України. На пленарних і секційних засіданнях виступили 18 професорів та 16 кандидатів наук. Останні досягнення у галузі лазерних технологій представили професори М. Кузьма та І. Стефанюк (Жешувський університет), професор А. Медвідь (Ризький технічний університет), професор Я. Шопа (Університет кардинала Стефана Вишинського у Варшаві), професор Д. Ґрадаускас (Вільнюський технічний університет ім. Гедімінаса), професор Б. Падляк (Зеленогурський університет), професор В. Тараненко (директор Міжнародного центру «Інститут прикладної оптики», м. Київ), професор О. Мельнічук (проректор Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя), професор О. Кульментєв (Інститут прикладної фізики, м. Суми), професор В. Міца (Ужгородський національний університет), професор Л. Муравський (Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка, м. Львів) та ін. З цікавими усними та стендовими доповідями виступили молоді вчені, аспіранти та магістри.

Бажаємо подальших успіхів нашим науковцям у галузі лазерних технологій і плідної міжнародної співпраці.