Меню

СТУДЕНТАМ ВИШІВ ПРОПОНУЮТЬ НАПИСАТИ ДОСЛІДНИЦЬКУ РОБОТУ ТА ВИГРАТИ ДО 13 ТИС ГРИВЕНЬ

Студентам 2-6-го курсів усіх Вищих навчальних закладів України пропонується прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт, що проходить за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України. Це чудова можливість проявити свої здібності в науковій… Читати далі »

І етап студентського наукового семінару «Іван Франко в українській культурі»

18 жовтня 2018 року на базі Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» відбувся І етап студентського наукового семінару «Іван Франко в українській культурі» під керівництвом доцента кафедри культурології та мистецької освіти Лариси Костюк. У семінарі взяли участь студенти ІІІ курсу факультету початкової та мистецької освіти, а також доценти кафедри математики, інформатики та методики… Читати далі »

Зорепад перемог дрогобицьких ліцеїстів

У жовтні для участі в обласних турнірах з’їжджаються до Львова найсильніші представники кращих загальноосвітніх навчальних закладів області. Постійними учасниками цих престижних учнівських змагань є вихованці Дрогобицького ліцею, які в поточному навчальному році уже кілька разів ставали переможцями і призерами.

Блискуче показали себе на обласному рівні наші математики. Учитель математики Ірина Новожилова… Читати далі »

Памва Беринда – символічна постать Галичини

17 жовтня у Самбірському педагогічному коледжі ім. І.Филипчака (директор – Володимир Вантух) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція  «Феномен Памви Беринди крізь призму його доби: лінгвістичні та історико-культурологічні тлумачення». Ініціатором і співорганізатором наукової акції виступив Дрогобицький педагогічний університет ім. І.Франка (ректор – Надія Скотна), зокрема його філологічний факультет (декан – Ярослав Яремко), кафедра української мови… Читати далі »

Віртуальна прогулянка галицькими стежинами Мартіна Бубера

17 жовтня 2018 року в Австрійській бібліотеці відбулася чергова лекція з культурознавчого циклу на тему «Мартін Бубер: роздуми про хасадизм». Завідувач кафедри практики німецької мови доцент Василь Лопушанський презентував перед численними гостями бібліотеки результати своїх багаторічних наукових пошуків, присвячених постаті єврейського релігійного мислителя і письменника, духовного лідера європейського єврейства, першого президента Академії наук… Читати далі »

Країнознавча олімпіада з німецької мови

18 жовтня 2018 року Австрійська бібліотека у Дрогобичі спільно з Львівською філією Австрійської служби академічних обмінів і магістратом м. Відень провела чергову олімпіаду з німецької мови для школярів 10-х класів загальноосвітніх шкіл.

Традиційно, окрім перевірки загального рівня володіння учнями іноземною мовою, олімпіада мала й країнознавчий акцент. Вона стосувалася теми “Багатогранність природи і… Читати далі »

Відбулося засідання вченої ради університету

18 жовтня 2018 р. відбулося засідання вченої ради університету.

Вчена рада розглянула питання про підсумки прийому 2018 року і профорієнтаційної роботи у 2017/2018 н.р. та її завдання на 2018/2019 н.р., економію енергоресурсів в університеті та підготовку до осінньо-зимового періоду, затвердила Положення про програму практики студентів Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана… Читати далі »

Презентація видання про спогади учасників АТО

16 жовтня 2018 року в актовій залі головного корпусу університету відбулася презентація видання про спогади учасників АТО.
Це видання – збірка нарисів-оповідань студентів-філологів Франкового університету та вчителів. В основі кожного оповідання лежать спогади-сповіді бійців та їх роздуми про причини українсько-російської війни.
Презентація видання відбулася за участі воїнів-учасників АТО, представників науково-викладацького складу… Читати далі »

Екскурсія у лабораторію «Мистецька Бойківщина»

17 жовтня 2018 року доцент Надія Кузан провела екскурсію для учнів молодших класів ЗОШ №4 м. Дрогобич в лабораторії «Мистецька Бойківщина».

Учні познайомилися зі зразками вишивки та народного одягу Дрогобиччини, колекцією рушників, серветок заслуженого майстра народної творчості України Мирослави Кот. Найбільш активні приміряли вишиті сорочки та головні убори, які… Читати далі »

«Хто не знає свого минулого, той не вартий й майбутнього!»

17 жовтня 2018 року в стінах історичного факультету відбулася вже традиційна конференція-презентація «Моя місцевість», участь у якій взяли студенти І та IV курсів, а також магістранти.

Організатор заходу доцент Світлана Біла привітала учасників і акцентувала увагу на важливості краєзнавчої роботи вчителя історії. Доцент Володимир Галик презентував два видання: «Дрогобич. Туристичний путівник»… Читати далі »

ІІ Всеукраїнська проща для студентської молоді

13 жовтня 2018 року на Ясній Горі відбулася ІІ Всеукраїнська проща для студентської молоді за сприяння Центру академічного душпастирства при Патріаршій комісії у справах молоді.

До Гошева на прощу приїхали сотні студентів зі всієї України. У супроводі отця Олега Кекоша та начальника відділу молодіжної політики та соціальної роботи Наталії Бучковської цю… Читати далі »

Давніші новини «

Більше новин