Меню

«

»

Архів новин 29.08.2015

31.07.2015

  • 30 липня ц.р. з ініціативи журналу „Кадровик-01” проведено вебінар „Повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття на роботу, нові види відпусток та інші найгарячіші новації кадрового літа 2015”, в якому взяли участь начальник відділу кадрів Наталія Кантор та старші інспектори цього ж відділу Ірина Хлопик та Наталія Галишин.
  • 30 липня ц. р. доцент кафедри нової та новітньої історії України М. Галів виступив з лекцією на тему: „Історія ОУН і УПА” перед добровольцями АТО в одному з вишкільних таборів у Карпатах (Самбірщина).
  • 30 липня ц. р. у приміщенні актового залу головного корпусу університету відбулося урочисте вручення сертифікатів 34 військовослужбовцям, які завершили курси перепідготовки за програмою „Менеджмент підприємницької діяльності” у Центрі перепідготовки та післядипломної освіти університету. Відкрив урочистість директор Західного регіонального центру по перепідготовці військовослужбовців А.П. Рой Вручили сертифікати ректор ДДПУ ім. І. Франка проф. Скотна Н.В. та представник НАТО Роберт Штатут.
  • 24 липня ц р. у м. Новоград-Волинському Житомирської обл. відбувся Х Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова ім. Лесі Українки в рамках Міжнародного свята літератури і мистецтва „Лесині джерела”. Студенти університету Ірина Фітель (факультет початкової освіти) і Тарас Винницький (інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій) нагороджені дипломами учасників конкурсу.