Меню

«

»

Архів новин 28.03.2015

24.03.2015

  • 20 березня 2015 р. зав. кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти, проф. М. Чепіль, доц. цієї ж кафедри Ю. Калічак взяли участь у роботі семінару на тему: „Розвиток музичних здібностей у дітей дошкільного і молодшого шкільного віку” в Інституті педагогіки Люблінського Католицького Університету імені Яна Павла ІІ. Серед 200 учасників семінару – вихователі, вчителі, психологи, директори освітніх установ, науковці, аспіранти і студенти польських вишів. Окрім української групи, у ньому взяли участь аспіранти Католицького університету в Ружомберку (Словаччина).
  • 18 – 19 березня 2015 р. на філологічному факультеті відбулася студентська наукова конференція „Філософія і молодь”, організована проф. кафедри філософії ім. проф. Валерія Григоровича Скотного Т.Біленко, у роботі якої взяли участь студенти ІІ, ІV курсів та аспірантка І року навчання О.Русин. Захід присвячено актуальним філософським проблемам навчання, виховання, спілкування та поведінки студентів у соціокультурному просторі.
  • 19 березня ц.р. відбулося засіданняя вченої ради університету, на якому було заслухано звіт проректора з наукової роботи проф. М. Пантюка про підсумки НДР і НДРС за 2014 рік, інформацію проф. В. Бойчука (голови комісії) і п. Я. Балабана про результати комплексної перевірки департаменту з питань управління та стратегії розвитку університету, затверджено склад Наглядової ради університету, унесено зміни до правил прийому в університет у 2015 р. Вчена рада університету одноголосно обрала проф. С. Дацюка директор інституту музичного мистецтва.
  • 19 березня 2015 р. в інституті музичного мистецтва відбулася щорічна звітна студентська наукова конференція. Організатором її був заступник директора з наукової роботи, доц. Іван Фрайт. В секційних засіданнях студентської конференції взяло участь близько 60 доповідачів.
  • Комітет з Державних премій України проводить прийом робіт на здобуття Державної Премії України у галузі науки і техніки 2015 року до першого квітня поточного року. Повна інформація щодо оформлення робіт на здобуття премії знаходиться на веб-сайті Комітету: www.kdpu-nt.gov.ua
  • На базі Львівського національного університету ім. Івана Франка проводитиметься ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціолінгвістики. Роботи студентів надсилати до 26 березня 2015 року. За детальною інформацією звертатись у відділ аспірантури, докторантури та наукової роботи, каб. 41, тел. 21587.