Меню

«

»

Архів новин 25.01.2015

 

 • 22 грудня 2014 року рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України присвоєно вчені звання науково-педагогічним працівникам нашого університету:
  Пантюк Тетяні Ігорівні – професора кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти;
  Якиму Роману Степановичу – професора кафедри машинознавства та основ технологій;
  Волошин Олені Романівні – доцента кафедри анатомії, фізіології та валеології;
  Лозинській Ірині Григорівні – доцента кафедри всесвітньої історії.
 • Іванишин П.В. д.ф.н., проф., завідувач кафедри української літератури та теорії літератури нагороджений дипломом І ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі „І щоб його духом запліднити українську ниву”, присвяченого 200-літтю від дня народження Т.Г.Шевченка.
 • 29 грудня 2014 р.   викладач кафедри практики німецької мови Сивик О.А. успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Вітаємо Сивик О.А. та її наукового керівника – проф. В.Ю. Ковальчука з успішним захистом дисертації.
 • 27 грудня викладач кафедри германських мов та перекладознавства Гаврилюк Х.Ю. успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук. Вітаємо Гаврилюк Х.Ю. та її наукового керівника – проф. І.М. Зимомрю з успішним захистом дисертації.
 • 25 грудня викладач кафедри мовної та міжкультурної комунікації Мельник О.В. успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук. Вітаємо Мельник О.В. та її наукового керівника – проф. Зимомрю М.І. з успішним захистом дисертації.
 • На базі Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини проводитиметься ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі „Педагогічні науки”. Роботи студентів надсилати до 26 січня 2015 року. За детальною інформацією звертатись у відділ аспірантури, докторантури та наукової роботи, каб. 41.
 • На базі Херсонського державного університету проводитиметься ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі „Романо-германські мови і літератури”. Роботи студентів надсилати до 26 січня 2015 року. За детальною інформацією звертатись у відділ аспірантури, докторантури та наукової роботи, каб. 41.
 • На базі Української інженерно-педагогічної академії проводитиметься ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Теорія та методика професійної освіти”. Роботи надсилати до 26.01.2015 року. За детальною інформацією звертатись у відділ аспірантури, докторантури на наукової роботи, тел.21587.
 • На базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки проводитиметься ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук “Природничі науки” спеціальності “Фізика”. Роботи надсилати до 26.01.2015 року. За детальною інформацією звертатись у відділ аспірантури, докторантури на наукової роботи, тел.21587.
 • На базі Державного закладу “Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського” проводитиметься ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Педагогічна та вікова психологія”. Роботи надсилати до 26.01.2015 року. Детальна інформація на сайті: http://psy-pdpu.com.ua