Меню

«

»

Архів новин 22.11.2013

 • 21 листопада 2013 р. відбудеться засідання вченої ради університету
 • 09 – 10 листопада 2013 року відбувся ІІ-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс музичного мистецтва „Київський колорит”
 • 13 листопада група представників усіх факультетів під керівництвом ректора проф. Надії Скотної зустрілися з випускниками середніх шкіл Турківського району, які зібралися у СШ № 2 м. Турки. Майбутні абітурієнти отримали детальну інформацію про умови вступу до нашого навчального закладу та кваліфікації, які можна здобути у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.
 • 11-15 листопада 2013 року на біологічному факультеті відбувся тренінг з „Кадансу” (танцетерапія) для спеціалістів та волонтерів, які працюють з розумово-неповносправними особами. Тренінг проводили спеціалісти в галузі інклюзивної освіти (Румунія) та психотерапевти (Бельгія). У тренінгу взяли участь 40 учасників.
 • 11 листопада 2013 року на кафедрі світової літератури та славістики відбувся черговий науково-методичний семінар „Актуальні проблеми інтерпретації художнього тексту/твору на уроках світової літератури” за участю викладачів кафедри та вчителів  світової літератури Роздільського освітнього округу Львівської області. Перед гостями виступили викладачі кафедри професор Кравченко Л.С., доцент Зварич В.З., доцент Меньок В.В., висвітливши актуальні проблеми впровадження в шкільну практику новітніх інтерпретаційних стратегій художнього твору. Зі свого боку вчителі, Романів Г., Ткачук М., поділилися проблемами інтерпретації модерністського твору, оскільки рецепція такого твору становить найбільші труднощі при викладанні світової літератури у старших класах.
 • Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації на підставі подання голови Західного наукового центру НАН України і МОН України призначено премії обласної державної адміністрації та обласної ради працівникам університету у 2013 році – Лешку Р.Я., к.ф.-м.н., викладачу кафедри теоретичної фізики та методики викладання фізики і Лазораку Б.О., к.іст.н., викладачу кафедри всесвітньої історії.
 • Міністерство освіти і науки України приймає до розгляду матеріали кандидатів (колективів) на здобуття Держаної премії України в галузі освіти 2014 року (детальна інформація знаходиться у навчально-науковому центрі докторантури та аспірантури, ліцензування й акредитації: головний корпус, 3-й поверх, 41 каб.)
 • ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “корекційна та соціальна педагогіка” та “педагогічна і вікова психологія”  проводитиметься на базі ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди”. Студентські роботи надсилати до 20 січня 2014 року
 • ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “теорія та методика професійної освіти” проводитиметься на базі Української інженерно-педагогічної академії. Студентські роботи надсилати до 20 січня 2014 року
 • ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з математичних наук проводитиметься на факультеті математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Студентські роботи надсилати до 20 січня 2014 року
 • Міністерство освіти і науки України (наказ №1281 від 09 вересня 2013 р.) проводить у 2013/2014 навчальному році Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у два тури: 1) перший тур – у вищих навчальних закладах ІІІ – IV рівнів акредитації, жовтень-грудень 2013 року; 2) другий тур – у вищих навчальних закладах, визначених як базові, січень-березень 2014 року
 • “Універсіада Львівщини – 2013” з шахів
 • 2013 рік – Рік видатного діяча української національної фізичної культури  Івана Боберського
 • Вітаємо збірну команду Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка за зайняте І місце у змаганнях “Універсіада Львівщини – 2013” з футболу.
 • Тренери: доц. Веселовський А. П., викл. Михайловський О. Б.
 • Вітаємо студента І курсу факультету фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Завалкевича Богдана майстра спорту  України, члена збірної команди  України з кікбоксингу за зайняте І місце в Кубку України ( м. Бровари).
 • Вітаємо студентів  факультету фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з перемогою у чемпіонаті Львівської області серед дорослих з греко-римської боротьби Селецького Івана (вагова категорія 84 кг) – І місце, Семківа Назарія (вагова категорія 96 кг) – ІІ місце. Тренер: викл. Матієшин І. В.