Меню

«

»

Архів новин 22.02.2015

 

  • 2 лютого ц.р. проведено інтернет – вебінар «Кадрова практика – 2015: законодавчі новації та їх практична реалізація», в якому взяли участь начальник відділу кадрів Наталія Кантор та старші інспектори цього відділу Галина Дуб, Ірина Хлопик, Тетяна Колеса та Надія Теслюк. Учасники вебінару обговорили найбільш актуальні питання, зокрема: новації у сфері соціального страхування, зміни у законодавстві про працю, мобілізацію та демобілізацію: практичні поради для кадрової служби.
  • 13 лютого ц.р. в аудиторії № 20 головного корпусу відбувся семінар з педагогіки вищої школи. На семінарі обговорювали концепцію проф. О. Вишневського „Про перспективи реформування середньої освіти в Україні”. В обговоренні взяли участь проф. М. Пантюк, доц. М. Галів, проф. Т. Пантюк, доц. А. Зимульдінова.
  • 8.02.2015 р. у Катедральному соборі Св. Трійці студентський капелан о. Олег Кекош у супроводі студентської хорової капели „Гаудеамус” (художній керівник проф. С. Дацюк) відслужив святу Літургію з приводу початку ІІ семестру навчального року. Студенти і викладачі університету та інших навчальних закладів міста отримали Боже благословення від владики Григорія Комара.
  • 5 лютого 2015 р. відбулося засідання вченої ради університету. Вчена рада розглянула питання про виконання своїх ухвал за 2014 рік, фундаментальну підготовку студентів на біологічному факультеті, діяльність спеціалізованої вченої ради Д 36.053.01, а також 6 атестаційних і 2 конкурсні справи. Крім того, було рекомендовано до друку 11 навчально-методичних посібників та 38 навчальних програм.
  • Тарас син методиста вищої категорії навчально-методичного відділу Блашківа В.С. отримав диплом доктора біологічних наук. Він працює в інституті біології ім. О. Богомольця НАН України.
  • З 29 січня ц.р. у відповідності з наказом в.о. міського голови працівники і студенти університету беруть у спільних з міліцією нічних чергуваннях у місті. Щодня університет виділяє 5 чергових.