Меню

«

»

Архів новин 09.08.2014

  • Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників університету
  • Вітаємо декана біологічного факультету, кандидата біологічних наук, доцента Волошанську Світлану Ярославівну з ювілеєм і бажаємо міцного здоров’я, нових наукових звершень і дальшого розвитку біологічного факультету. 23 червня загальні збори трудового колективу факультету відзначили ювілей декана переліком досягнень викладачів і студентів факультету та її особистого вкладу у зміцнення навчально-матеріальної бази та розширення спектру напрямів підготовки фахівців на факультеті.
  • Вітаємо директора Дрогобицького педагогічного ліцею, кандидата педагогічних наук, доцента Заяць Ольгу Василівну з днем народження. Бажаємо їй нових творчих здобутків на ниві загальноосвітньої підготовки ліцеїстів та успішного поповнення ліцею здібною молоддю у 2014 році. З роси і води Вам!
  • 27 червня у Державній вищій технічно-економічній школі імені о. Броніслава Маркевича в м. Ярославі (Польща) відбулася Міжнародна наукова конференція „Соціально-економічні, політичні, культурні та релігійні питання в польських, словацьких та українських дослідженнях”. У конференції взяли участь: ректор університету проф. Н. Скотна, проректор проф. Ю. Кишакевич, доц. І. Лучаківська, завідувач кафедри проф. Б. Кишакевич. Делегація університету представила на конференцію доповідь „Психолого-педагогічна підготовка майбутніх учителів у Дрогобицькому державному педагогічному університету імені І. Франка в контексті Педагогічної Конституції Європи”.
  • 26 червня 2014 р. відбулося засідання вченої ради університету. Вчена рада розглянула 3 атестаційних і 13 конкурсних справ, затвердила план своїх засідань на наступний навчальний рік. Крім того, було рекомендовано до друку 5 монографій, 4 збірники наукових праць і матеріалів конференцій, 111 навчально-методичних посібників і 35 навчальних програм.
  • Презентація книжки
  • Академічний концерт-екзамен
  • І Всеукраїнський науково-практичний семінар