Меню

«

»

Архів новин 08.11.2013

 • До відома докторантів, аспірантів та здобувачів наукового ступеня
 • 28 жовтня 2013 р. кафедра педагогіки та методики початкового навчання педагогічного факультеті провела День педагогічних інновацій – відкриту лекцію з навчальної дисципліни “Основи педагогічної майстерності” (доц. А.С.Зимульдінова); відкрите заняття (лабораторна робота) з навчальної дисципліни “Трудове навчання з практикумом” (доц. Я.А.Дробчак).
 • Форум „Дотик природи” у м. Києві
 • ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з математичних наук проводитиметься на факультеті математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Студентські роботи надсилати до 20 січня 2014 року.
 • Міністерство освіти і науки України (наказ № 1281 від 09 вересня 2013 р.) проводить у 2013/2014 навчальному році Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у два тури: 1) перший тур – у вищих навчальних закладах ІІІ – IV рівнів акредитації, жовтень-грудень 2013 року; 2) другий тур – у вищих навчальних закладах, визначених як базові, січень-березень 2014 року
 • 30 жовтня 2013 р. аспірант кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Погоріла Анна Ігорівна успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук, (науковий керівник: доктор пед. наук, професор Чепіль М.М.). Бажаємо подальших творчих успіхів у науковій діяльності.
 • 30 жовтня 2013 р. здобувач кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Худзей Олеся Омелянівна успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук, (науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Невмержицька О.В.). Бажаємо подальших творчих успіхів у науковій діяльності.
 • 29 жовтня 2013 р. докторант кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Кобрій Ольга Миколаївна успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук, (науковий керівник: доктор пед. наук, професор Чепіль М.М.). Бажаємо подальших творчих успіхів у науковій діяльності.
 • 29 жовтня 2013 р. аспірант кафедри романської філології та компаративістики Луців Світлана Ігорівна успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук (науковий  керівник: доктор пед. наук, професор Кемінь В.П.). Бажаємо подальших творчих успіхів у науковій діяльності.
 • Протягом 12-18 жовтня 2013р. студенти-полоністи Інституту іноземних мов взяли участь у семінарі з методики викладання польської мови у  м. Івоніч Здруй (Польща) за підтримки польського товариства „Спільнота Польська”.
 • Згідно з програмою семінару студенти слухали лекції та відвідували практичні заняття провідних спеціалістів з методики викладання польської мови Жешівського університету, на яких не просто ознайомилися з новими методами навчання польської мови в школі, а й активно їх використовували на тренінгах. Цей досвід деякі учасники семінару зможуть застосувати уже невдовзі, адже з 4.11.2013 р. у них розпочинається педпрактика з польської мови в школі. Викладач кафедри мовної т а міжкультурної комунікації  Оксана Яворська
 • Факультет фізичного вихованння вітає переможців