Меню

«

»

Архів новин 06.06.2014

 • Країна Франкіана – 2014
 • Вітаємо команду КВН
 • 26-30 травня у Дрогобичі проходив VІ Міжнародний фестиваль Бруно Шульца. Одним із організаторів якого є Полоністичний науково-інформаційний центр ім. І. Менька нашого університету. Фестиваль був профінансований Міністерством культури та національної спадщини Польщі та партнерів фестивалю. На відкритті виступили ректор університету проф. Н. Скотна, Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Польща в Україні Генріх Літвін, в.о. міського голови Дрогобича Роман Курчик, директор Департаменту з питань культури національності та релігії Львівської облдержадміністрації Наталя Гамкало та інші.
 • 22 травня 2014 р. відбулося засідання вченої ради університету. Вчена рада розглянула питання про реалізацію КМС в інституті іноземних мов, про виховну роботу в гуртожитках університету, про підсумки комплексної перевірки спортивно-оздоровчого табору “Смерічка” та заслухала звіт професора Мирослава Савчина про наукову роботу. Крім того, було рекомендовано до друку 2 монографії, 4 збірники наукових праць і матеріалів конференцій, 40 навчально-методичних посібників і 37 навчальних програм.
 • 22 травня 2014 р. рішенням вченої ради університету доктору філологічних наук, члену-кореспонденту НАН України, професору, завідувачу кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка Миколі Миколайовичу Ільницькому присвоєно звання почесного доктора (honoriscausa) Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.
 • 20 травня 2014 р. доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури та теорії літератури ДДПУ ім. І.Франка П.Іванишин узяв участь в аналітичному круглому столі, організованому науково-ідеологічним центром ім. Д.Донцова Дрогобицької філії УБНТ на тему „Україна перед виборами і вибором” (відеоресурс на сайті НІЦ ім. Д.Донцова).
 • 23 травня 2014 р. к.ф.н., доцент кафедри української літератури та теорії літератури О.Баган виступив з лекцією до свята Героїв перед учасниками «Школи лідера», учнями м. Дрогобича.
 • 15-16 травня 2014 р. доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури та теорії літератури ДДПУ ім. І.Франка П.Іванишин взяв участь у роботі міжнародної наукової конференції до 200-ліття від дня народження Т.Шевченка „Апостол правди і науки” у Львівському національному університеті імені І.Франка.
 • 15 травня 2014 р. доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури та теорії літератури ДДПУ ім. І.Франка П.Іванишин виступив у передачі „Прямим текстом” на телеканалі ЗІК та передачі „Пряма відповідь” на телеканалі Чернівці.
 • 14 травня 2014 р. доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури та теорії літератури ДДПУ ім. І.Франка П.Іванишин дав інтерв’ю каналу „Україна” на суспільно-політичну тему.
 • 13 травня 2014 р. доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури та теорії літератури ДДПУ ім. І.Франка П.Іванишин узяв участь у роботі круглого столу з представниками місії ОБСЄ в Україні щодо загроз національній безпеці та обороні.